Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

Halil İbrahim Atay'ın kitap başlığı "Dünden Bugüne Akveren Köyü" değil "Geçmişini özlediğim Köy Safranbolu'nun Akveren (Akören) Köyü" olacaktır.

Son Mesajınız 07-06-2010, 17:56 goldtroto tarafından gönderildi. 3 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  03-16-2008, 16:26 1037

Halil İbrahim Atay'ın kitap başlığı "Dünden Bugüne Akveren Köyü" değil "Geçmişini özlediğim Köy Safranbolu'nun Akveren (Akören) Köyü" olacaktır.

Merhaba;

Ben Halil İbrahim Atay.Öncelikle sitenizi çok beğendim . Ayrıca benim anı olarak yazdığım "Geçmişini özlediğim Köy Safranbolu'nun Akveren ( Akören) Köyü" isimli çalışmamı da yayınladığınız için teşekkür ederim. Sizden ricam  adını belirttiğim şekilde değiştirmeniz olacaktır.Özgeçmişimi göremedim. Kitaba koymuştum. Elinizde yoksa tekrar gönderiyorum. Bunu da eklerseniz sevinirim. Bendeki resimleri de (babaannnam dahil) size ulaştıracağım.

Başarılı çalışmlarınızın devamını diler gözlerinizden öperim. 

•  03-17-2008, 10:34 1040 Cevap 1037

Cevap : Halil İbrahim Atay'ın kitap başlığı "Dünden Bugüne Akveren Köyü" değil "Geçmişini özlediğim Köy Safranbolu'nun Akveren (Akören) Köyü" olacaktır.

Merhaba,

Kitabınızı bulduğum kaynakta hatalı olması nedeniyle hatalı yayınlamışım kusura bakmayın. Gönderdiğiniz şekilde (özgeçmişiniz ile) kitabı ve ismini güncelledim.

Kitabınızı çok beğendim. Bilmediklerimi öğretti ve unuttuklarımı hatırlattı bana. Ara ara tekrar okumaktan çok keyif alıyorum. Gerçekten müthiş bir eser.

Elinizdeki fotoğrafları merakla bekliyorum. Köyümüz ile ilgili her türlü döküman, fotoğraf ve bilgiye ihtiyacımız var. Ayrıca sitemize ara ara girer bilgilerinizi, anılarınızı bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

Gösterdiğiniz ilgi ve anlayışınız için teşekkürler.

•  12-12-2008, 22:28 1348 Cevap 1037

Cevap : Halil İbrahim Atay'ın kitap başlığı "Dünden Bugüne Akveren Köyü" değil "Geçmişini özlediğim Köy Safranbolu'nun Akveren (Akören) Köyü" olacaktır.

sayın: halil ibrahim atay   ben sakaryada oturuyorum kitabınız kitapçılarda bulabilir miyim ne şekilde ulaşabilirim

Etiketi :
  •  07-06-2010, 17:56 1735 Cevap 1348

hocam foruma ilginin artmasını temenni ediyorum :(

RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net