Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

bizim köylüler...

Son Mesajınız 08-17-2010, 0:35 Azime şengül tarafından gönderildi. 1 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  08-05-2010, 0:33 1742

bizim köylüler...

Millet nerelerdesiniz yahu,mahmut abi, azime hanım, adminimiz nerelerdesiniz yahu yoksa unuttunuzmu bizi. canlanın biraz.Yokmu eski anılar hatıralar fotoğraflar...
  •  08-17-2010, 0:35 1744 Cevap 1742

Cevap : bizim köylüler...

Merhaba..Doğru söylüyorsunuz terkedilmiş ve yabancıların işgaline uğramış bir yer oldu  gerçekten.Çok yabancı üyeler var.Mahmut Bey ve ben elimizden geldiğince (hele benim zamanımda bugünkü teknoloji olacaktı o günleri aynen taşırdım bugüne.)renk kattık siteye.Bir çok öneriler getirdik cevap alamadık. Kızım Akveren' i hiç görmedi o da birşeyler yazdı.Gençler uzak kaldılar, Sayın admin toparlayıcı olmadı.Köyümüzün değerli bir büyüğü var onunla iletişim kurmak gerekirdi.Aile büyüklerinin fotoğrafları yayınlanabilir.Son hıdırellez fotoğraflarının yayınlanmasını rica ettim ..Herkes görüşmelerini msn ile yapıyor belki o nedenle uzak kalıyorlar ama burası  Akveren'lilerin buluşma  noktası çok daha renkli olmalı diye düşünüyorum.Mahmut Bey 'in kurucusu olduğu eski türkiye fotoğrafları sitesi , eski İstanbul fotoğrafları  tavsiye ederim güzel yorumlar yapıyoruz eskileri görüyoruz. Yani Mahmut Haydar Akyol kardeşimle oralarda geziniyoruzi Sizleride bekliyoruz...Selamlar...
    Etiketi :
RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net