Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

1963 Hatirasi

Son Mesajınız 09-28-2009, 0:59 halil erhan akıllı tarafından gönderildi. 3 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  09-20-2009, 16:39 1568

Sultanahmet 1963

Saniyorum sene 1963, mekan Sultanahmet Meydani...Hacibabam Mustafa Akyol, Lutfi abinin babasini hacca otobusle yolcu ediyorlar:

Soldansaga ayakta: Anne tarafindan akrabam Eskipazarli rahmetli Haci Ismail amca, Atesagagilin Haci Fahrettin abi, Ahmetagagilin rahmetli Kamil amca,
    hemen yaninda Lutfi abi, son iki kisiyi tanimiyorum maalesef bilen varsa memnun olurum.
    Altta da iki kardes, rahmetli babam Selahattin Akyol ve rahmetli Hacibabam amcam Mustafa Akyol

Allah tum olmuslerimize rahmet geride kalanlara uzun omur versin. Bu fotografi bana gonderen kuzenim Zafer Akyol'a da ayrica binlerce tesekkurler!

Etiketi :
  •  09-26-2009, 10:52 1577 Cevap 1568

Cevap : 1963 Hatirasi

Köylülerimin geçmiş bayramını kutluyorum. 

Fotoğraf için teşekkürler gerçekten çok değerli .Fahrettin abi benim anne tarafımdan akrabamdır. Fatih te evlerimiz yakındı.En sağdaki sakallı bereli benim dedem Şevki Fındık 'dan başkası olamaz. Ben de hiç fotoğrafı yok ama tanıdım. Yanında olan tanımıyorum.

Selam ve sevgiler...

•  09-27-2009, 8:03 1580 Cevap 1577

Merhaba Azime abla,

Bizde sizlerin gecmis bayramini kutluyoruz.

En sagdaki rahmetli Sevki amca degil. Buyuk ihtimal fotografdaki zat Akverenli de degil.... siz daha iyi bilirsiniz ama benim rahmetli ile cok muhabbetim olmustur...

•  09-28-2009, 0:59 1585 Cevap 1577

amca,cok cok tesekkuler...cok mutlu oldum...allah razı olsun...dedemin cok az fotografı var bende...rahmetli olaganustu bir insandı...
RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net