Akören Köyü

Safranbolu Akören Köyü Web Sitesi
Akören Köyü’a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol | Yardım
in ARA

Forum Hakkında

Son Mesajınız 07-23-2007, 17:49 gönül tarafından gönderildi. 9 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  07-17-2007, 12:55 417

Forum Hakkında

s.a bu siteye forum olarak Simple Machines Forum Yakışır bu forum pek güzel diil smf hem güzel hem de

admin paneli kolay hemde lisansız alabiliorsunuz

iletişim için gokberk_kajmer@msn.com

•  07-18-2007, 15:22 430 Cevap 417

Cevap : Forum Hakkında

Yeğenim neler diyosun sen yaa maşallah..Kimlerdensin sen bakim :) kendini deşifre etmek istemedin mi yoksa? okudum okudum şaşırdım valla, gurur duydum..Sen de rakip site yap bari; hep bizim evin, bizim ailenin resimlerini koy, en çok benim resmimi koy ama :))

•  07-19-2007, 20:13 438 Cevap 430

gönül:

Yeğenim neler diyosun sen yaa maşallah..Kimlerdensin sen bakim :) kendini deşifre etmek istemedin mi yoksa? okudum okudum şaşırdım valla, gurur duydum..Sen de rakip site yap bari; hep bizim evin, bizim ailenin resimlerini koy, en çok benim resmimi koy ama :))

site yapmak para isito bea ben zoroğlu gilden gökberk

•  07-20-2007, 17:42 441 Cevap 438

Gökberk bu forum community server ile beraber çalışan forum modulü. Sitede iki farklı üyelik olması hoş olmayacağı için herşeyi tek elden yapmak daha doğru. Üstelik buradaki amaç forumun tüm teknik özelliklerini kullanmak değil sadece görüşemeyen insanları görüştürmek, hiç tanışmamış köylüleri bir araya getirmek. Yine de önerin için teşekkür ederim.

Bu arada yeri gelmişken söyleyeyim, bence site yapmak para dan çok fedakarlık istiyor. Bu site için para harcanmış olsa bile fotografların toplanmasında, kitapların taranmasında, kaynak yazıların bulunmasında, tanıtımında vb. lerde harcanan zaman ve insan gücü yanında paranın çok bir  önemi kalmıyor. Tabi bu tamamen benim fikrim. Zaten söz konusu olan emek sadece bana ait değil bana yardımcı olan ve destek olan en azından siteye her gün giriş yapan tüm köylülerimizin de emekleri sayesinde kurduk sitemizi.

•  07-21-2007, 0:49 443 Cevap 441

Evet bende admin'imize  katılıyorum. Bu site amacına uygun olarak kullanılıyo. Herşey paradan ibaret değil. Harcanan emek ve vakti kimse gözardı edemez, etmemesi gerekir. Ha şu var fikir sunmak istemiş olabilirsin, ama tavrın yanlıştı bence... Neyse sonuçta bu site amacına uygun olarak kullanıma açık ve sanıyorum herkes memnun..
  •  07-23-2007, 12:24 460 Cevap 443

Ayhan Erdoğan:
    Evet bende admin'imize  katılıyorum. Bu site amacına uygun olarak kullanılıyo. Herşey paradan ibaret değil. Harcanan emek ve vakti kimse gözardı edemez, etmemesi gerekir. Ha şu var fikir sunmak istemiş olabilirsin, ama tavrın yanlıştı bence... Neyse sonuçta bu site amacına uygun olarak kullanıma açık ve sanıyorum herkes memnun..

Bu forum konusunu açan kişinin 11 yaşında biri olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, sizin de verdiğiniz cevabın biraz fazla eleştirel olduğunu düşünüyorum. Gerekli cevabı zaten admin vermiş. Haklıdır da tabii..Ama dediğim gibi 11 yaşında birinden böyle bir öneri gelmesi ilginç ve de takdir edilmesi gereken bir şey bu yüzden tavrını pek eleştirmemek lazım bence, gençlerin heveslerini kırmayalım öyle değil mi?

•  07-23-2007, 12:45 461 Cevap 443

merhaba ayhan kardeş,

admin gerekli acıklamayı / cevabı yaptıktan sonra ...  tekrar etmeye gerek yok diye dusunuyorum...

eminimki bu site de ki en kucuk üyemizi öneri sunma cesaretinden dolayi tebrik bile edebiliriz.

herkese güzel gunler

emine 

•  07-23-2007, 13:28 463 Cevap 461

Gökberk'in 11 yaşında olduğunu benim gibi Ayhan'ın da farketmediğini düşünüyorum. Ayrıca sitede çok büyük emeği olduğu için olsa gerek en az benim kadar duyarlı. Gerçeği öğrendiğimize göre daha bir iç rahatlığı ile Gökberk'i fikirlerinden dolayı, ayrıca sitenin en küçük takipcisi olduğundan dolayı tebrik ederim. Fikirlerini her zaman bekliyorum :)
  •  07-23-2007, 16:05 466 Cevap 463

Bu foruma konuyu açan kişinin 11 yaşında olduğunu siz göz önünde bulundurabilirsiniz, ama ben bilemem.  Sanıyorum beni yanlış anladınız, ben sadece tanımadığım bir kişiyi uslubundan dolayı uyarmak istedim.Tabikii fikrini sölediğinden dolayı ve cesaretinden dolayı tebrik ederim kardeşimizi.
  •  07-23-2007, 17:49 471 Cevap 466

Forumun ilk tartışmasını yapmış bulunuyoruz galiba :) Ben de sizin tanımadığınız bir kişiyi uslubundan dolayı uyarırken kullandığınız uslubun biraz fazla sert olduğunu söyledim..Sonuçta Gökhan Bey de cevap yazmış ancak böyle eleştirel bir yorumu yapabilmek asıl onun hakkıyken kendisi ılımlı davranmış fakat sizden böyle bir tepki gelmesine ben şaşırdım..Ayrıca siz de "tanımadığınız bir kişi" olduğunu söylüyorsunuz..Üstelik ben ilk cevabı yazan kişi olarak Gökberk'in yaşıyla ilgili bir vurguda bulunmamış olsam da uslubumda biraz bunu belirttiğimi sanıyordum..Ben bu "forum nasıl yapılır, türleri nelerdir.." vs konularında hiç bilgi sahibi olmayan biri olarak yeğenimin bu konuda bilgili olup, alternatif getiriyor olabilmesi de hoşuma gitti bu yüzden gurur duyduğumu söylemiştim yoksa "aman da ne güzel eleştirmiş yapılanları" demiyorum kesinlikle, o da eleştirmemiş zaten yorum getirmiş..Sanırım siz de bizi yanlış anlamışsınız..Ve sanırım olaylara biraz daha pozitif yaklaşmamız gerek, neticede hepimiz Akverenliyiz ;)

Sevgiler..

RSS haberlerini XML olarak görüntüle
Çalıştıran: Community Server (Personal Edition), Quickmax.net